bedrijfsfotografie

Dit is de beste in bedrijfsfotografie

bedrijfsfotografieVoor onze nieuwe website ging ik op zoek naar een onderneming die ons kon gaan helpen met bedrijfsfotografie. Wij wilden namelijk van het pand en de inrichting mooie afbeeldingen hebben, zodat wij klanten een impressie kunnen geven van waar zij terecht gaan komen. Eerst hebben wij wel geprobeerd om dit zelf te doen, maar daar heb je toch wel een stuk betere apparatuur voor nodig. De camera die wij hiervoor hadden gebruikt was al best verouderd en daarom kwamen de kleuren niet goed over. Alles zag er een stuk geler uit dan het daadwerkelijk was en dat is natuurlijk niet mooi.

Heel erg blij mee

Uiteindelijk hebben wij de bedrijfsfotografie laten uitvoeren door Viewfinders. Wij hadden via een oud-collega hele goede verhalen over hen gehoord en dat gaf ons veel vertrouwen in hun vaardigheden. Uiteindelijk hebben wij hierin ook een hele goede keuze gemaakt, want het is super mooi geworden. Inmiddels staat alles online en zijn wij ongelofelijk blij daarmee. Zij hebben echt geluisterd naar onze wensen en eisen, waardoor het helemaal naar onze smaak is. Wij kunnen het dan ook iedereen aanraden om hier eens een kijkje te nemen. Voor meer informatie kun je gemakkelijk contact met hen opnemen door te bellen of mailen!