Bedrijfskleding met logo geborduurd

Goedkoop bedrijfskleding met logo geborduurd

HerkenningBedrijfskleding met logo geborduurd

Sinds een tijdje hebben wij onze bedrijfskleding met logo geborduurd. Wij hebben een klein tuincentrum en voorheen hadden wij simpele groene polo’s zonder iets erop. Soms was het voor klanten niet helemaal duidelijk wie nu een medewerker was en wie niet. Het is natuurlijk belangrijk dat zij weten aan wie zij vragen kunnen stellen en daarom gingen wij op zoek naar een goede manier om dat te doen. Uiteindelijk zijn wij toen via een tip van een medewerkster uitgekomen bij Maxilia. Op hun website staat heel veel informatie over alle mogelijkheden. Eigenlijk was alles mogelijk wat wij maar konden bedenken. Het is belangrijk dat iedereen zich comfortabel voelt in wat hij of zij draagt tijdens werktijd en daarom zijn wij gegaan voor dezelfde kleur tops maar nu met een bedrukking erop.

Contact

Bedrijfskleding met logo geborduurdHet was fijn dat voordat wij onze bedrijfskleding met logo hebben geborduurd, dat wij een sample ontvingen. Hierdoor konden wij precies zien wat het eindresultaat ging zijn. Dit zag er ongelofelijk goed uit en ook de prijs was goed. Daarom zijn wij uiteindelijk met hen in zee gegaan. Al binnen 2 weken hadden wij onze bestelling in huis en kon iedereen zijn oude saaie shirt inleveren voor een mooie nieuwe. Wij zijn erg te spreken over hun diensten en zouden hen dan ook aan iedereen willen aanraden. Mocht jij meer informatie willen of alle mogelijkheden willen weten, neem dan zeker een kijkje in de webwinkel. Ook als jij vragen hebt, staan zij daarvoor open en kun jij gemakkelijk bellen of mailen!