invoice factoring

Invoice factoring is de perfecte oplossing

Geldproblemeninvoice factoring

Tot een tijdje terug had ik nog nooit van invoice factoring gehoord, maar inmiddels ben ik onwijs blij dat ik het ken. Het heeft ons bedrijfje echt uit de brand geholpen en dat kan het ook voor jou doen. Samen met mijn broer en man runnen wij een onderneming die kussens verkoopt aan voornamelijk de horeca branche. Wij richten ons voornamelijk op de business to business markt en daarmee verdienen wij goed ons geld. Het enige probleem wat wij alleen vaak hadden, was dat er niet op tijd betaald werd. Hierdoor kregen wij problemen met de betaling van ons pand en zorgde dat voor veel zorgen. Zelf gingen wij hier al heel actief achteraan, maar we wisten niet hoe we het aan moesten pakken. Na 2 aanmaningen gingen wij er rente over vragen, maar dan was er inmiddels alweer meer dan een maand overheen gegaan. Gelukkig kregen wij toen een tip van een vriend om eens op de website van Finqle te kijken, wat wij dan ook direct gedaan hebben.

invoice factoringAanrader

Toen wij daar keken, werden wij bekend met de term invoice factoring. Hierbij worden alle zorgen je eigenlijk uit handen genomen en krijg jij sowieso op tijd jouw geld. Dit leek ons de perfecte oplossing en inmiddels maken wij daar nu zo’n 2 maanden gebruik van. Het bevalt ons erg goed en wij zouden het dan ook aan iedereen willen aanraden. Ook voor freelancers kan dit een hele goede mogelijkheid zijn. Neem dus snel een kijkje op hun site!