Kerstpakketten gevarieerd aanbod

Ga naar Kerstpakkettenkiezer.nl en geniet van het grote en zeer gevarieerde aanbod aan kerstpakketten. Zoals u ziet kunt u bij ons terecht voor de klassieke kerstpakketten, maar ook voor steeds meer kerstpakketten met een andere inhoud dan de populaire levensmiddelen. U zou die varianten kunnen zien als kerstpakketten in een nieuw jasje. De traditie blijft, alleen de inhoud mag tegenwoordig anders zijn. Wij spelen daar samen met onze leveranciers op in en wij kunnen uit ervaring zeggen dat ook de “andere” kerstpakketten gretig aftrek vinden. Wilt u dit jaar afwijken van het klassieke levensmiddelenpakket en weet u niet goed welk alternatief u moet kiezen? Wij helpen u graag bij het maken van uw keuze. Neem vrijblijvend contact op, ken uw budget en samen met u zoeken wij naar het meest geschikte kerstcadeau voor uw medewerkers. Staat dat cadeau niet in onze webshop of in een van onze showrooms, dan stellen wij u voor om een pakket op maat samen te stellen. Een kerstpakket dat speciaal wordt samengesteld voor uw doelgroep!

’n Oude traditie in een nieuw jasje

Er wordt nog elk jaar volop gehoor gegeven aan de traditie van de kerstpakketten. Naast de levensmiddelen pakketten kunt u echter ook kiezen voor kerstpakketten met een totaal andere inhoud. Welke inhoud dat is, ziet u op onze website Kerstpakkettenkiezer.nl en in onze showrooms. Misschien vindt u het belangrijk om de visie van uw bedrijf uit te dragen door voor een bepaald kerstpakket te kiezen, denk bijvoorbeeld aan een biologisch kerstpakket, een fair trade kerstpakket enz. Wist u dat met behulp van vouchers uw medewerkers zelf hun kerstcadeau kunnen kiezen? Ook dat behoort tot onze mogelijkheden. Heeft u een ander idee, laat het ons weten.