Misschien ook een magazine drukken met online drukwerk

Misschien ook een magazine drukken met online drukwerk

De folders die we nodig hadden konden we via online drukwerk regelen. Ik vind dit wel ideaal, voorheen hadden we altijd een grafisch vormgever die dit allemaal regelde, maar hij kreeg een andere baan en moest weg. We zijn een vrijwilligersorganisatie dus we krijgen niet betaald, wanneer je dan wel een goede baan kan krijgen is het natuurlijk logisch dat je het dan opzegt. We maken elk jaar weer nieuwe folders en gelukkig konden we via een vriend een nieuw design laten maken, alleen het online drukwerk moest nog geregeld worden. Het was best wel goedkoop, hier was ik een beetje verbaasd over, vooral omdat we een oplage hadden van 500 stuks. Maar dit is alleen maar mooi, we krijgen een beetje subsidie dus we moeten wel opletten hoe we het geld goed besteden. Maar tot nu toe gaat het goed, we hebben iemand die erg goed is met de boekhouding en het ook leuk vind, dat is ontzettend fijn want zelf zou ik echt niet met de boekhouding om kunnen gaan. Het online drukwerk duurde maar een paar dagen en we hadden het een week later al in huis. We zijn vooral bezig met informatie verschaffen en op de website van het online drukwerk zagen we dat we ook een magazine zouden kunnen laten drukken. Dit vonden we zeer interessant, we zouden misschien wel jaarlijks een magazine uit kunnen geven, door middel van sponsoring zou dit bijvoorbeeld betaald kunnen worden. Er zijn nog genoeg ideeën en dat is goed, we groeien en er komen steeds meer mensen bij. Ik vind het het allerleukst dat we zo lekker creatief zijn met z’n allen en willen dat het slaagt. Dit zorgt voor een goede blijvende motivatie.