Petje af voor de nieuwe Facility Management Software

Het kan een schok zijn op je eigen foutieve inschattingen te worden gewezen, maar uiteindelijk lijd je geen gezichtsverlies als je er in mee weet te gaan. Ik heb mijn eigen fouten weten te herkennen en zodoende nieuwe inzichten opgedaan. Onze organisatie zat aardig in het slop, hele processen liepen vast en op eigenlijk alle afdelingen ging het gewoon niet soepel meer. Het bestuur heeft een heel slimme beslissing gemaakt, heeft er namelijk voor gezorgd dat er een externe partij langskwam hier om alles onder de loep te nemen. Natuurlijk waren wij, de facilitaire afdeling waar ik hoofd ben, ook aan de beurt. Ik vreesde de kritiek al maar had niet verwacht ons hele systeem op de schop te moeten doen. En toch ben ik enorm blij dat dat uiteindelijk gebeurd is aangezien we er een heel andere, veel betere Facility Management Software voor terug hebben gekregen. Met dit systeem namelijk, heb je eigenlijk alle facilitaire activiteiten waar je overzicht en inzicht in dient te houden samengevoegd. Met de Facility Management Software heb je dus daadwerkelijk dat overzicht, heb je alles in een systeem zitten. Dat maakt tevens dat je heel makkelijk kunt switchen tussen de verschillende systemen en je dus ook echt hands on kunt inspelen op wat er op dat moment nodig is. Zo vind ik het heel prettig dat de receptie het veel overzichtelijker heeft dezer dagen. De efficiëntie is toegenomen en daarmee is de productiviteit ook aanzienlijk toegenomen. Dat heeft op z’n beurt weer tot gevolg bovendien dat we minder arbeidskrachten nodig hebben voor hetzelfde werk dat dient te worden verricht. Mijn budget neemt daarmee uiteindelijk toe voor allerlei dingen die er nog dienen te gebeuren in het gebouw. Petje af voor deze nieuwe Facility Management Software dus!