Teambuilding voor een sterke groep die uit elkaar viel

Teambuilding voor een sterke groep die uit elkaar viel

We moesten echt aan teambuilding doen want de groep viel uit elkaar. Ik ben iemand die veel beschouwd en zag het dus al een tijd geleden aankomen, er werden steeds meer woorden gewisseld over iemand anders, zo ontstonden er groepjes, de een werd weer geconfronteerd met de ander, de ander confronteerde weer iemand anders en ga zo maar door. Dit vond ik zo zonde om te zien, stuk voor stuk zijn we leuke mensen en we hebben allemaal een goed hart en zijn ontzettend enthousiast en harde werkers, waarom laten we dit stuk lopen door een paar rare communicaties. De meeste mensen zijn alleen maar bezig met invullen, die zit zo in elkaar, de ander zo en je moet dit niet doen want dan beledig je die, ga zo maar door. Volgens mij moeten we gewoon vanuit onszelf denken, dicht bij jezelf blijven staan en dan is er niet zoveel aan de hand. Teambuilding helpt ons weer samenwerken, samen vechten voor een doel en ga zo maar door. Helaas hebben we nog geen budget voor teambuilding dus ik ben nu aan het kijken of we niet allemaal wat in kunnen leggen van ons persoonlijk geld, ik zou het er graag voor over hebben en ik denk dat wel meer mensen uit ons groep dit willen doen. Teambuilding werkt altijd goed, ik heb nog nooit een teleurstellende teambuilding gehad, meestal word je alleen maar sterker en wijzer.