digitale menuborden

Digitale menuborden zijn hier te vinden

Ben jij op zoek naar digitale menuborden, zoek dan niet verder. Via IP Digital, de fabrikant van deze borden is het mogelijk om  deze te bestellen. Niet alleen deze borden, maar ook display’s, reclamezuilen en beeldschermen ben je hiervoor aan het juiste adres. Deze fabrikant kan ervoor zorgen dat jouw bedrijf, of boodschap beter overkomt bij de mensen of klanten. 

Denk bijvoorbeeld aan een restaurant in het centrum van een stad. Vaak zitten hier meerdere horecabedrijven bij elkaar en dan is de concurrentie erg hoog. Vroeger werden de menukaarten i een bruin kastje buiten aan de gevel gehangen. Je liep hierdoor het risico dat mensen deze niet gingen lezen en al helemaal niet als het donker was. Gevolg was dat deze klanten naar een concurrent gingen eten. digitale menuborden

Dankzij de mooie digitale menuborden meer omzet

Tegenwoordig zie je deze houten kastjes niet meer aan de gevel hangen. Deze hebben vaak plaats gemaakt voor de moderne versie. Een display waarom de etenskaart vermeld staat. Voordeel is dat deze met verlichting is en hierdoor ook in de donkere dagen goed leesbaar. Bovendien valt zo een scherm op wanneer er verschillende kleuren worden gebruikt. Ook is het mogelijk om als het ware te spelen met deze verlichting.

Vanaf het moment dat wij zo een scherm aan onze gevel, buiten, hebben hangen, is onze omzet enorm gestegen. Ook binnen hebben wij nu diverse schermen hangen, hier zetten wij onze acties voor de komende maanden op. Wil jij meer informatie hierover hebben, neem dan contact op met deze fabrikantdigitale menuborden