lichtstraat

Een lichtstraat laten plaatsen

Een lichtstraat is een raam in het plafond waar licht doorheen kan komen. Door de lichtstraat hoef je niet meer bang te zijn dat er te weinig daglicht in jouw huis komt. Wanneer je hebt besloten om een lichtstraat te plaatsen, is het van belang om te kijken welke lichtstraat je wilt. Je hebt verschillende soorten lichtstraten, zo heb je de lichtstraten schuin maar ook plat. Veel mensen kiezen voor een schuine lichtstraat. Zij kiezen hiervoor omdat op de schuine lichtstraat geen vuil kan blijven liggen. Als er wel vuil op komt, kan dit het licht dimmen waardoor je nog steeds niet genoeg daglicht hebt in je huis. Wil je juist een platte lichtstraat? Dan kan dit ook. De lichtstraat is goed ontworpen waardoor je makkelijk genoeg licht in je huis zult krijgen. Als je een lichtstraat koopt bij een bedrijf, wordt de lichtstraat ook bezorgd en gemonteerd. Hierdoor heb je er zelf geen last van. 

lichtstraat

Montage

Als je een lichtstraat hebt besteld, hoef je hier zelf niets meer aan te doen. Het bedrijf levert de lichtstraal bij jou af en zet hem ook in elkaar. Hierdoor hoef je zelf geen bouwvakkers te huren die voor jou de lichtstraat moeten monteren. Het kan ongeveer een dag duren voordat de lichtstraat er in zit. Hierna kun je optimaal gaan genieten van jouw lichtstraat. Je hoeft de lampen niet meer de hele dag aan te hebben omdat je genoeg licht hebt. Pas wel op want in de zomer kan het warmer worden door de lichtstraat.