Jurdisch advies Tiel was top

Een tijd geleden besloot ik te willen gaan scheiden. Mijn huwelijk werkte al tijden niet meer en daarom besloten wij samen dat het misschien beter was er een punt achter te zetten. Voor de kinderen wilde wij eerst juridisch advies Tiel inwinnen, aangezien dit een gezamenlijke beslissing was waar we allebei van wilde dat de kinderen er geen last van zouden hebben. Het juridisch advies Tiel heeft mij en mijn inmiddels ex geholpen om een goede scheiding te hebben en we zijn allebei gelukkiger nu.

 

Goede zorg

De advocaten hebben ons goed geholpen. Aangezien wij twee kinderen hebben en een groot huis hadden wilde we allebei dat dit goed werd afgesloten allemaal. We wilden alles eerlijk verdelen en de kinderen hier niet mee belasten. Wij zijn als vrienden uit elkaar gegaan en de feestdagen vieren we nog steeds gezamenlijk. Ook verjaardagen en andere bijzondere dagen en feesten zijn we altijd met zijn vieren net zoals andere gezinnen. Het enige verschil is dat de kinderen week om week wonen. In deze week komt de andere ouder altijd op donderdag avond langs om even te kletsen en eventuele dingen te bespreken. Dit is allemaal mogelijk doordat we goed gescheiden zijn en doordat we hier allebei tevreden over zijn. We weten zeker dat we de kinderen zo een betere basis kunnen verlenen dan wanneer ze hun ouders ongelukkig samen zagen. Ik kan iedereen aanraden om eerst juridisch advies in te winnen voordat je beslissingen maakt die met de wet te maken hebben.