Laat jouw werknemers een opleiding tot pedagogisch coach volgen

Een kinderdagverblijf is een erg fijn alternatief voor ouders die veel en lang werken. Helaas is het niet altijd een mogelijkheid om minder te gaan werken als je kinderen krijgt. Het is dan erg fijn als je je kinderen kan sturen naar een kinderdagverblijf. Als verantwoordelijke van een kinderdagverblijf ben je gek op kinderen! Het is een fanatische baan. Sommigen kinderen bezoeken jouw kinderdagverblijf elke dag! Je bent dat een belangrijk deel van hun opvoeding. Daarnaast vindt je het erg belangrijk dat kinderen een fijne tijd hebben bij je bedrijf. Helaas is dat niet het enige waar je je op kunt focussen. Als kinderdagverblijf hoor je je aan ontzettend veel regels te houden. Sinds 1 januari 2019 is er nog een regel bij gekomen. Er moet namelijk vanuit de wet IKK bij iedere kinderopvang in Nederland een pedagogisch coach in dienst zijn. Er is gelukkig geen reden tot paniek als jij nog geen pedagogische coach in dienst hebt. Op de TM Academy kun je een van je werknemers een opleiding tot pedagogisch coach laten volgen.

Waarom de opleiding tot pedagogisch coach aan de TM Academy?

Op de TM Academy wordt jouw werknemer zorgvuldig opgeleid tot pedagogische coach. De werknemer ontwikkelt niet alleen nieuwe coachvaardigheden, maar doet ook nieuwe pedagogische kennis op. Zo is jouw werknemer helemaal klaar om zijn of haar collega’s te helpen met hun pedagogisch handelen. De opleiding tot pedagogisch coach aan de TC Academy is erg praktijk gericht. Zij geloven dat je leert door dingen te doen. Je kunt namelijk niet alles uit een boek halen.