Mooi mokken bedrukken? Zoek niet verder!

Als je een eigen onderneming hebt is het logisch dat je vaak bezig bent met nieuwe manieren bedenken waarop je jouw bedrijf kan promoten. Heel vaak ben je dan op zoek naar iets wat een beetje anders is dan de standaard dingen die worden weggegeven aan  klanten en zakenpartners. visitekaartjes worden vaak weggegooid na een bepaalde tijd omdat er helemaal niks mee gedaan kan worden.Mokken bedrukken heeft een heel goed en apart idee, namelijk mokken laten bedrukken! Wij kunnen mokken bedrukken met je logo erop. Mokken worden vaak gebruikt voor het drinken van koffie. Als je deze mokken weggeeft als cadeau zullen mensen deze gegarandeerd gebruiken, bijvoorbeeld op het werk of als ze bezoek hebben. Zo zullen een heleboel mensen je logo zien.

Mokken bedrukken kwaliteit

Hoe vaker mensen je logo zullen zien, hoe eerder ze aan jou zullen denken als ze ergens naar op zoek zijn of als ze iets nodig hebben. Je wilt natuurlijk wel dat de mokken van mokken bedrukken van een hoge kwaliteit zijn, dat krijg je natuurlijk ook van ons tegen een scherpe prijs. Je kunt bij ons ervoor kiezen om de logo te laten bedrukken of graveren, in beide gevallen zullen de logo’s op de mok blijven zitten. Zelfs na een aantal keren gewassen te zijn.