Al eens aan de Birkman methode gedacht voor jouw organisatie?

Zoals jullie inmiddels van mij weten breng ik jullie graag op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen binnen het bedrijfsleven. Welke investeringen je kunt doen op gebied van software of andere materiële zaken. Vaak kun je na een bepaalde tijd wel meten of dit iets opgeleverd heeft. Alleen wil ik het vandaag gaan hebben over de Birkman methode. Nu ligt dit misschien niet voor de hand, en de meeste van jullie zullen deze methode niet eens kennen. De Birkman methode is een methode om teamprestaties te verbeteren. Deze investering is wellicht moeilijker te meten, maar misschien wel net zo belangrijk. Echter wanneer een team van werknemers niet efficiënt werkt en er onderling irritaties zijn gaat dit alleen maar ten koste van het resultaat. Ik heb online gekeken naar bedrijven die advies geven op gebied van teamprestaties. Ik ben uiteindelijk uit gekomen op de website www.aicon.nl.

 

Wat kan de Birkman methode betekenen voor jou

De manier waarin de methode van Birkman zich onderscheid, is dat het de afgelopen 60 jaar zich steeds ontwikkeld heeft. Er is één vragenlijst die gedrags-, motivationele- en interesse- gebaseerde metingen combineert. Verder is een opvallend kenmerk dat de individuele verschillen in persoonlijkheid en interesses in een vragenlijst beantwoord worden. Het advies wat uit de Birkman methode komt breekt barrières doordat werknemers elkaar beter gaan begrijpen en elkaar beter aanvoelen. Door diverse rapportages wordt er inzicht verkregen in het teamprofiel. Ook worden er suggesties aangeboden aan de teamleden voor het verbeteren van onderlinge omgang.  Je hoeft dus niet langer verder te zoeken naar opties om het intern allemaal beter op orde te krijgen. Ga gewoon naar de site Aicon.nl en kijk een wat hun voor jou kunnen betekenen. Ik kan zeggen dat ik er veel aan gehad heb en er zeer te spreken over hen.