Hikvision een goed systeem!

Een goede tip vind ik voor mijn mede ondernemer is het aanschaffen van een goed alarm systeem en een aantal camera’s bij Alarmsysteemexpert, zo hou je dieven en inbrekers buiten de deur en dat kan een hele hoop gedoe, tijd en geld schelen op de lange termijn! Een van mijn goede vrienden heeft ook een eigen zaak en die is ongeveer een jaar geleden overvallen, dit ging met een hoop geweld en gedoe en dat is een ervaring die je echt niet mee wilt maken en daarom kun je het het beste voorkomen door alert te zijn en dingen als een camera te plaatsen omdat deze criminelen afschrikken en je de kans dus zo verkleint dat er iets gebeurd.

Het is een effectief middel
alarmVoor het afschrikken van criminelen zijn de producten van Alarmsysteemexpert een goed middel, bij ons zijn de diefstal cijfers namelijk als een steen in het water gedaald en dat is prachtig om te zien. Toch hebben veel ondernemers die dit niet hebben wel veel last nog steeds van deze zaken en dat is nooit fijn. Vaak wanneer er iets wordt gestolen gaat dit uit je eigen zak omdat je het niet vergoed krijgt van de verzekering waardoor je dan alles zelf moet vergoeden wat erg vervelend is. Er zitten voor mij veel meer voordelen aan dan nadelen en daarom vind ik het zo’n goed iets.