Raamfolie

Jouw voordeur versieren met hoog kwaliteit raamfolie

Als jij graag jouw huis een beetje op vrolijkt kun jij jouw voordeur beplakken met mooi raamfolie. Dit folie kan je krijgen in verschillende kleuren, vormen en maten. Hierdoor is er altijd een design dat past bij jou, en bovendien past het dus ook altijd op ieder formaat raam. De designs worden opgesplitst in 4 groepen, gebaseerd op het aantal ramen die in de deur zitten. Dus of jij nu graag een mysterieus bos op jouw deur wilt of een simpel design van een vogel, beide is mogelijk! Het is zelfs nog mogelijk om jouw huisnummer en/of bewoners namen in het folie te laten snijden. Zo kan iedereen zien welk adres het is en wie er wonen. 

Raamfolie

Kleur of geen kleur

Er zijn twee hoofdsoorten folie. Het folie in kleur en het folie in het grijs. Deze tweede maakt vormen en designs door het ontbreken van folie. Dit betekend dat het gehele glas mat gekleurd grijs wordt, behalve een patroon van een boom bijvoorbeeld. De designs van deze soort folie zijn ook een stuk simpeler dan de designs in kleur. Er zijn namelijk maar 2 kleuren eigenlijk in plaats van een heel palette. Wanneer jij meer houdt van tierelantijn dan zijn de designs in volledig kleur meer jouw ding. Deze kunnen echt allerlei tekeningen hebben. Dus niet zozeer alleen simpele designs.