Koop hier een domeinnaam

Koop hier een domeinnaam

Er bestaan gigantisch veel websites op het internet, deze websites hebben allemaal een unieke domeinnaam. Het is zo gek niet te bedenken of het bestaat al. Die namen zijn ooit allemaal bedacht en aangemaakt. Bij ons bedrijf is het mogelijk om een domeinnaam te kopen. Als je aan ons een naam doorgeeft die nog niet bestaat dan kunnen wij er voor zorgen dat je in het bezit komt van deze website. Daar staat natuurlijk wel een klein bedrag per maand tegenover. Ook hebben wij al een hele lijst met domeinnamen in ons bezit, daarbij is het mogelijk om deze voor een bepaald bedrag afhankelijk van de website over te kopen. Over het algemeen zijn dat namen voor websites die redelijk gebruikelijk zijn dus de kans is altijd aanwezig dat iemand er in geïnteresseerd is. Wij krijgen regelmatig een verzoek om een nieuwe domeinnaam aan te vragen, maar ook mensen die een van onze bestaande domeinnamen over willen kopen. Dan zijn ze met een bepaald bedrag klaar, dan hebben ze verder geen kosten aan ons. Vergeleken met de concurrenten is er bij ons voor een heel laag bedrag per maand een domeinnaam mogelijk. Er is altijd de mogelijkheid om te stoppen met de website, dan komt deze weer vrij voor iemand anders. Het is dan natuurlijk niet mogelijk om hem aan iemand te verkopen omdat hij in ons bezit is. Het zijn vaak mensen die niet veel verstand van websites hebben die het door ons laten doen.