Met linkbuilden krijgt je website de aandacht die het verdient

Met linkbuilden krijgt je website de aandacht die het verdient

Ik weet niet of je een beetje verstand van linkbuilden hebt of er überhaupt iets van hebt meegekregen, maar het is de nieuwe manier van marketing. Tegenwoordig verloopt alles natuurlijk via het internet, en het is je bijna niet te beseffen hoe snel dit alles is gegaan. Ik weet nog heel goed dat ik het bizar vond dat je bij een webshop van een van de grootste warenhuizen van Nederland de kleding online kon bestellen. Dat was slechts enkele jaren geleden, dat kan ik je garanderen, maar wat lijkt dat nu inmiddels hopelijk ouderwets zeg. Want je hebt inmiddels webshops voor van alles, alles wat je je maar bedenken kunt. Dat het zo’n enorme spurt heeft gemaakt is omdat bedrijven door hebben gekregen dat de nieuwe consument steeds meer vanaf de luie stoel zal willen doen en de stad niet meer in wil om dingen aan te schaffen, het gemak en de specificiteit van de producten die je online kunt verkrijgen maakt dat mensen steeds meer van het internet zullen gaan kopen. Dan is het zaak daar op tijd op in te spelen natuurlijk. Stel dat je nu een webshop op gaat zetten, dan is de kans groot dat je ergens op de tiende pagina in Google beland. Hoe gaan al die potentiële klanten jouw website dan ooit vinden? Want denk maar niet dat ze al die tien pagina’s afgaan en dan bij jouw website ineens beslissen dat ze hun producten bij jou willen bestellen en niet bij een van die honderden eerdere? Met gebruikmaking van goed linkbuilden kom je echter hoger in Google te staan, zodat je ook met een beginnend bedrijfje tenminste kans maakt op aandacht!