Search Cobra

Verbeter je platform marketing via Amazon advertising

Voor elke bezitter van een webshop is het anno 2020 een waar pijnpunt: hoe zorg je ervoor dat je via je eigen webshop genoeg verkoopt, zodat je de gestelde doelen van je bedrijf verwezenlijkt? Nu is dit nooit een eenvoudige opgave geweest, maar sinds de definitieve opkomst van online reuzen als Amazon en Bol is het zelfs nog moeilijker geworden. Het is voor consumenten simpelweg te makkelijk om via een dergelijke grote winkel te kopen. Bovendien weten deze online megawarenhuizen hun producten vaak nog voordelig aan te bieden ook. Zie daar dus maar eens tussen te komen! Welnu, goed is om te onthouden dat je deze nagenoeg onverslaanbare concurrenten ook kunt omarmen, in die zin dat jij jouw producten ook via hun websites gaat aanbieden. Grote kans dat de interesse in jouw producten daardoor toeneemt en je verkoopresultaten dus ook. Deze vorm van marketing wordt platform marketing genoemd. Search Cobra is hier weer een onderdeel van; een onderdeel dat ook weer meerdere aspecten heeft. Amazon Marketing Services is hiervan een van de meest interessante. Lees hieronder wat dit inhoudt.

Search Cobra

Wat houden Amazon Marketing Services in?

Een consument die de webshop van Amazon opent, voert normaliter eerst in de zoekbalk het product in waarnaar hij of zij op zoek is. Aan de hand van het ingevoerde worden vervolgens zoekresultaten getoond. En wel in de vorm van producten die, als het goed is, aansluiten op de zoekopdracht. Logischerwijs checken de meeste consumenten eerst de producten die bovenaan in het scherm verschijnen. Amazon biedt de mogelijkheid om jouw producten bovenaan deze lijst te tonen – tegen betaling uiteraard. Deze manier van adverteren via Amazon valt onder de Amazon Marketing Services. Zorg je vervolgens ook voor een goede productpresentatie, dan stijgen je verkoopkansen aanzienlijk.

Search Cobra