Hoover Concepts heeft erg mooie en handige schaduwdoeken

De schaduwdoeken van Hoover Concepts zijn echt om aan te raden voor zakelijk gebruik. Mijn moeder heeft een eigen zaak aan huis. En omdat zij niet voor haar en haar collega’s een ruimte heeft om buiten wat beschutting te zoeken als zij pauze houden, en de zon schijnt heel fel, of nog vervelender, als het regent. Zij wilde geen extra schuurtje hiervoor maar een soort carport. Hier moet soms een auto onder kunnen als het bijvoorbeeld sneeuwt of de zon te fel is. Maar hoofdzakelijk moet iedereen beschut buiten kunnen staan- zitten. Enfin, ik ben van de goede tips als het gaat om zakelijke doeleinden en daarom was ik eens op zoek gegaan voor mijn moeder. Toen ik haar deze site liet zien zag ik direct al aan haar gezicht dat dit was wat zij bedoelde.

 

Het is erg mooi maar vooral functioneel

Vervolgens heeft zij een medewerker van Hoover Concepts bij haar laten komen voor een goed en passend advies. Hier was zij al snel over uit en kon zij opdracht geven om het schaduwdoek te laten plaatsen. Wat ik vooral zo positief vind aan de schaduwdoeken is dat deze elke weer aan kunnen. Het staat erg mooi en sfeervol. Met een bank en wat stoelen erbij is er niet alleen een carport maar ook een heel prettig terras om in de zomerdag even bij te kunnen komen. Kortom kijk eens op de site om te zien waar deze doeken voor jouw ondernemen misschien wel goed voor kunnen dienen.