Etagevloer

Meer ruimte voor je producten

Je begint als een klein bedrijfje met een aantal producten op voorraad, maar voor je het weet heb je zoveel producten dat je geen ruimte meer hebt om ze ergens op voorraad te leggen. Met een etagevloer van Plusm2 ben je van dit probleem af, deze vloeren zijn licht van gewicht maar kunnen wel veel kilo’s dragen. Voor de afwerking en de veiligheid van je medewerkers is er een heel compleet systeem beschikbaar. Dit bestaat uit onder andere een bordesleuning en trappen.

Bekijk hier jouw vloer

Etagevloer

In sommige gevallen kan er geen gebruik worden gemaakt van een trap, Plusm2 heeft een oplossing waarbij gebruik wordt gemaakt van een bordes. De traptreden bestaan uit treden die voorzien zijn van een rooster, zeer geschikt dus om met werkschoenen te betreden. Om je producten op de vloer te krijgen is een heftruck nodig, hierbij wordt de vloer beschermd met een stalen plaat tegen de lepels van de heftruck. Om beschadiging van de kolommen tegen te gaan is er bescherming beschikbaar als je onder de vloer door moet rijden.

Kenmerken van de vloeren

Een etagevloer van Plusm2 heeft een aantal unieke kenmerken, zo zijn de vloeren snel uit te breiden en zelfs verrijdbaar. De vloeren zijn eenvoudig op te bouwen omdat ze bestaan uit modules. Er zijn verschillende soorten beschikbaar, waaronder verschil in draagkracht. Daardoor is de vloer toe te passen bij veel verschillende mogelijkheden, topkwaliteit en eenvoudig te plaatsen. Wij hebben ervoor gezorgd dat je voor een zeer scherpe prijs een topproduct in huis haalt, het spreekt voor zich dat onze vloeren voldoen aan alle veiligheidseisen die er aan vloeren worden gesteld.